bicakagzi.com

Av Bıçakları

5% İndirim
DSC2936DSC2944

Virabıçak Athena Serisi

4.9 ★
4.9 ★
19 Puan
5 ★
17
4 ★
2
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Virabıçak Athena Serisi,  Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

Virabıçak serilerinde bıçaklara isim yazılmamaktadır.
310,00 
15% İndirim
DSC2997DSC1466 min

Virabıçak Hestia Serisi Av Bıçağı – Kamp Bıçağı

4.5 ★
4.5 ★
2 Puan
5 ★
1
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Virabıçak Hestia Serisi. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

Virabıçak serilerinde bıçaklara isim yazılmamaktadır.
280,00 
11% İndirim
DSC2972 1DSC2968

Virabıçak Poseidon Serisi Av Bıçağı

4.5 ★
4.5 ★
4 Puan
5 ★
2
4 ★
2
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Virabıçak Poseidon Serisi. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

Virabıçak serilerinde bıçaklara isim yazılmamaktadır.
310,00 
12% İndirim
DSC3333 4 11zon 11zonDSC3332 3 11zon

Verd Arges Serisi Av Bıçağı

4.3 ★
4.3 ★
6 Puan
5 ★
3
4 ★
2
3 ★
1
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Arges Serisi. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

370,00 
14% İndirim
DSC2904DSC2904

Virabıçak Zoka Serisi Av Bıçağı

4.6 ★
4.6 ★
5 Puan
5 ★
4
4 ★
0
3 ★
1
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Virabıçak Zoka Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

Virabıçak serilerinde bıçaklara isim yazılmamaktadır.

300,00 
18% İndirim
DSC3319 min 1DSC3329 min

Verd Apex Serisi

5 ★
5 ★
1 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Apex Serisi. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

320,00 
15% İndirim
DSC3340 11zonVerd Eros Serisi Av ve Kamp Bıçağı

Verd Eros Serisi

4.5 ★
4.5 ★
2 Puan
5 ★
1
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Eros Serisi

Verd Eros Serisi Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

330,00 
30% İndirim
DSC3354 11zonDSC3358 11zon 1

Verd Kronos Serisi Av Bıçağı

5 ★
5 ★
2 Puan
5 ★
2
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Kronos Serisi,  Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

350,00 
21% İndirim
DSC2817DSC2597 min

Verd Hançer Epoxy Özel Seri Avcı Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Hançer Epoxy Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor. Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

510,00 
15% İndirim
DSC2889DSC2897

Verd Hidra Serisi Epoxy Desenli Avcı Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Hidra Serisi Epoxy Desenli Av Bıçağı

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

550,00 
6% İndirim
DSC2880DSF3686 min

Verd Laynex Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Laynex Epoxy serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Laynex serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

420,00 
11% İndirim
DSC2774DSC2792

Verd Rakkun Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Rakkun serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Rakkun serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

 

 

580,00 
15% İndirim
DSC2867Verd Virgo Av Bıçağı

Verd Virgo Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Virgo serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Virgo serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

550,00 
14% İndirim
DSC2815DSC2813

Verd Zagor Av Bıçağı

5 ★
5 ★
1 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Zagor Av Bıçağı Renk Seçenekleri ve özel istek için lütfen whatsaap tan mesaj atınız

Verd Zagor serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Zagor serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

560,00 
15% İndirim
DSC2889DSC2897

Verd Hidra Serisi Epoxy Desenli Avcı Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Hidra Serisi Epoxy Desenli Av Bıçağı

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

550,00 
21% İndirim
DSC2817DSC2597 min

Verd Hançer Epoxy Özel Seri Avcı Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Hançer Epoxy Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor. Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

510,00 
31% İndirim
DSC0541DSC0544

Verd Corvus Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

549,00 
10% İndirim
DSF8885DSF8893

Verd Hançer Av Bıçağı

5 ★
5 ★
1 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Hançer Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor. Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

450,00 
8% İndirim
IMG 4285IMG 4272

Verd Bizon Serisi Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

1075 Karbon Çelikten üretilen Verd Bizon serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Sap kısmı Venge, Paduk ve Endüstriyel Ahşaptan oluşan üç çeşittir. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Bizon serisi av bıçağını sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

599,00 
20% İndirim
IMG 4253IMG 4250

Verd Bufalo Serisi Av Bıçağı

4 ★
4 ★
2 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
1
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

1075 Karbon Çelikten üretilen Verd Bufalo serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Sap kısmı Venge, Paduk ve Endüstriyel Ahşaptan oluşan üç çeşittir. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Bufalo serisi av bıçağını sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

599,00 
22% İndirim
DSC4414DSC4415

Verd Theia Av ve Kamp Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Theia Av ve Kamp Bıçağı

 • 3.5 MM Çelik Kalınlığı
 • Bıçağa Özel Kemer Uyumlu Deri Kılıf
 • Sap Kısmı Delikli Model
 • Sap Kısmı İpli Model
 • Özel Paslanmaz Alman Çelik
 • Av, Kamp ve Doğa Etkinliklerinde Kullanıma Uygun
349,00 
15% İndirim
DSC3361 11zon 1DSC3362 11zon

Verd Krios Av ve Kamp Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Krios Av ve Kamp Bıçağı

Verd Krios Av ve Kamp Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

320,00 
13% İndirim
DSC3364 3 11zonDSC3358 1 11zon

Verd Hyperion Serisi

Kısa Açıklama:

Verd Hyperion Serisi

Verd Hyperion Serisi.  Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

340,00 
15% İndirim
DSC2889DSC2897

Verd Hidra Serisi Epoxy Desenli Avcı Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Hidra Serisi Epoxy Desenli Av Bıçağı

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

550,00 
14% İndirim
DSC2815DSC2813

Verd Zagor Av Bıçağı

5 ★
5 ★
1 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Zagor Av Bıçağı Renk Seçenekleri ve özel istek için lütfen whatsaap tan mesaj atınız

Verd Zagor serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Zagor serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

560,00 
18% İndirim
DSC2637 scaled e1656941211148DSC2645 1

Verd Ayyıldız Serisi Epoksi Desenli Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Ayyıldız Serisi Epoksi Desenli Av Bıçağı

 

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

450,00 
11% İndirim
DSC2774DSC2792

Verd Rakkun Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Rakkun serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Rakkun serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

 

 

580,00 
21% İndirim
DSC2817DSC2597 min

Verd Hançer Epoxy Özel Seri Avcı Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Hançer Epoxy Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor. Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

510,00 
6% İndirim
DSC2880DSF3686 min

Verd Laynex Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Laynex Epoxy serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Laynex serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

420,00 
15% İndirim
DSC2867Verd Virgo Av Bıçağı

Verd Virgo Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Virgo serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Virgo serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

550,00 
10% İndirim
DSF3365 minDSF3365 min

Verd Master Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Verd Master Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

Bıçağa İsminizi Yazdırmak İStermisiniz? Sipariş Esnasında not kısmına özel isim yazdırabilirsiniz
450,00 
DSC1507 min scaled e1650377581589DSC1505 min

Verd Fox S Av Bıçağı

5 ★
5 ★
1 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Fox Epoxy Av Bıçağımızın Mini modelidir. 

Verd Fox Epoxy Mini serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Fox serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

525,00 
18% İndirim
Adsiz tasarim 2Adsiz tasarim 2

Verd Falcon Av Bıçağı

5 ★
5 ★
3 Puan
5 ★
3
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Falcon serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Falcon serisi av bıçağının üzerine isminizi yazdırarak tamamen kişileştirebilirsiniz. Üstüne isim yazdırmak istediğiniz ismi sipariş esnasında karşınıza çıkacak not alanında yazarak belirtebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

410,00 
14% İndirim
DSC2904DSC2904

Virabıçak Zoka Serisi Av Bıçağı

4.6 ★
4.6 ★
5 Puan
5 ★
4
4 ★
0
3 ★
1
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Virabıçak Zoka Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir.

Virabıçak serilerinde bıçaklara isim yazılmamaktadır.

300,00 
31% İndirim
DSC0541DSC0544

Verd Corvus Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

549,00 
10% İndirim
DSF8885DSF8893

Verd Hançer Av Bıçağı

5 ★
5 ★
1 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Verd Hançer Av Bıçağı. Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor. Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

450,00 
33% İndirim
DSF8875DSF8875

Verd Parvus Bıçak

Kısa Açıklama:

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Kamp kurmadan önce bu konuda hazırlıklı olmanız elbette ki büyük önem taşıyor. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir. Kullanışlı modelleri ve olağanüstü çeşitler ile birlikte kamp için hazırlanmış olan bıçak modelleri, sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır ve üretilmiştir. Burada karşınıza çıkan her bir model dayanıklı çelik malzeme ve yekpare çelik avantajlarını en iyi şekilde ön plana taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak dayanıklı kök malzeme ve sap kısmında kullanılan ağaç kalitesi gerçekten dayanıklılığı ve muazzam bir farkı ortaya koymaya devam ediyor.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

350,00 
9% İndirim
VRD 30821 B A E 4VRD 30821 B A E 5

VERD Simplex Epoxy Av Bıçağı

5 ★
5 ★
3 Puan
5 ★
3
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

500,00 
18% İndirim
VRD 30821 B A C 2VRD 30821 B A C 8

VERD Simple Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

Doğada kamp kurmaya karar verdiğiniz zaman ekipman kalitenizin önemini mutlaka aklınızda tutmalısınız. Özellikle bıçak gibi hayati önem taşıyan bir ekipman yeri geldiği zaman size çok fazla yardımcı olabilir. Doğada yaşamak zordur ve bu konuda tecrübe kazanmak için kaliteli ekipman her zaman çok büyük öneme sahiptir.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

410,00 
8% İndirim
IMG 4285IMG 4272

Verd Bizon Serisi Av Bıçağı

Kısa Açıklama:

1075 Karbon Çelikten üretilen Verd Bizon serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Sap kısmı Venge, Paduk ve Endüstriyel Ahşaptan oluşan üç çeşittir. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Bizon serisi av bıçağını sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

599,00 
20% İndirim
IMG 4253IMG 4250

Verd Bufalo Serisi Av Bıçağı

4 ★
4 ★
2 Puan
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
1
2 ★
0
1 ★
0
Kısa Açıklama:

1075 Karbon Çelikten üretilen Verd Bufalo serisi av bıçağı doğa da ki en büyük yardımcınız oluyor. Kendine özel kılıfı sayesinde korunaklı bir şekilde taşınma imkanı vardır. 980 Derecede üretildiği ve özel yöntemler ile ağız ucu açıldığı için kolay kolay körelmez. Sap kısmı Venge, Paduk ve Endüstriyel Ahşaptan oluşan üç çeşittir. Doğada ki bir çok zorlu koşulda sürekli yanınızda olabilecek Verd Bufalo serisi av bıçağını sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bıçağınızın üzerine isminizi yazılmasını ister misiniz? Sipariş esnasında sipariş notu kısmına talebinizi iletmeniz durumunda bıçağınız size özel gönderilmektedir. Üzerine isim yazılan bıçaklarda iade ne yazık ki mevcut değildir. Kapıda ödeme hizmetimizde bıçak üzerine isim yazılamamaktadır.

599,00 

Doğa ve Avcılık Tutkunları için Av Bıçakları , Av bıçağı ve Kamp Bıçağı Seçenekleri

Doğada geçirilen zaman, hem avcılar hem de doğa severler için büyük bir tutku kaynağıdır. Bu tutkuyu en iyi şekilde yaşayabilmek ve doğadaki deneyimleri daha güvenli hale getirebilmek için doğru ekipmana sahip olmak önemlidir. Av bıçakları , av bıçağı ve kamp bıçağı, bu ekipmanların başında gelir. Bu yazıda, av bıçakları , av bıçağı ve kamp bıçakları hakkında bilgi vererek, doğada kullanılabilecek en kaliteli ve işlevsel ürünleri keşfetmenize yardımcı olacağız.

Av Bıçağı , Av bıçakları: Gücü ve Keskinliğiyle Öne Çıkan Araçlar

Av bıçakları, avcıların ihtiyaç duyduğu güçlü ve keskin bir araçtır. Hem avlanma sürecinde kullanılırken hem de av sonrasında etin işlenmesi aşamasında büyük bir rol oynarlar. Av bıçağı ve Av bıçaklarının keskinliği, kesim işlemlerini daha kolay ve etkili hale getirirken, güçlü yapısı dayanıklılığını artırır. Av bıçaklarının çeşitleri, boyutları ve tasarımları farklı olabilir, bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun olanı seçebilirler. Yüksek kaliteli çelikten yapılan av bıçakları, uzun süre keskinliğini korur ve zorlu koşullara dayanıklılık gösterir. Av bıçağı , av bıçakları seçerken, kullanım kolaylığı, keskinlik ve dayanıklılığın yanı sıra bıçağın sapının rahat ve güvenli bir tutuş sağlaması da önemli faktörlerdir.

Av Bıçağı Ne İşe Yarar ?

 

Av bıçağı, avcılar tarafından avlanma işlemi sırasında kullanılan önemli bir araçtır. Bu bıçaklar, avcıların çeşitli görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış çok yönlü aletlerdir. Av bıçakları, avcıların avladıkları hayvanları işlemek, eti doğramak, deriyi yüzmek, tüyleri temizlemek ve çeşitli diğer görevleri gerçekleştirmek için kullanılır. Bu nedenle, av bıçakları avcılar için vazgeçilmez bir araçtır.

 

Av bıçaklarının çeşitli özellikleri vardır. Genellikle dayanıklı bir bıçak ağzına sahiptirler, böylece eti kesmek veya deriyi yüzmek gibi işlemleri kolayca yapabilirler. Ayrıca, sertleştirilmiş çelikten yapıldıkları için uzun süre keskin kalır ve zorlu koşullara dayanıklıdır. Sap kısmı genellikle kaymaz bir malzemeden yapılır ve kullanıcının elinden kaymasını engeller.

 

Av bıçakları ayrıca çeşitli işlevlere sahip olabilirler. Bazıları, bıçak ağzının yanı sıra tornavida, çekiç veya diğer araçlar gibi ekstra özelliklere sahiptir. Bu, avcıların sahadayken çeşitli görevleri yerine getirmelerini kolaylaştırır.

 

Sonuç olarak, av bıçakları avcılar için vazgeçilmez bir araçtır ve avlanma işlemi sırasında birçok farklı görevi yerine getirmek için kullanılırlar. Dayanıklılıkları ve çok yönlülükleri sayesinde, av bıçakları avcıların doğada hayatta kalmalarına ve avladıkları hayvanları etkili bir şekilde işlemelerine yardımcı olur. Bu nedenle, av bıçakları avcıların en değerli araçlarından biridir.

Kaç Cm’ye Kadar Bıçak Taşınabilir ?

Av bıçakları, genellikle taşınabilir bıçaklar arasında popüler bir seçenektir. Ancak taşıma kuralları ülkeden ülkeye ve eyaletten eyalete değişebilir. Her ülkenin veya eyaletin kendi yasal düzenlemeleri ve sınırlamaları vardır ve bu sınırlamalar av bıçaklarının boyutu, taşınma şekli ve kullanım amacı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

 

Genel olarak, birçok ülke ve eyalette av bıçaklarının belli bir boyut sınırı vardır. Bu sınırlar genellikle 5 ila 10 santimetre arasında değişebilir. Ancak bu sınırların değişebileceğini ve yerel yasalara uymak önemlidir.

 

Av bıçakları, genellikle avcılar için avladıkları hayvanları işlemek ve temizlemek amacıyla kullanılır. Bu nedenle, taşınabilirlikleri ve kullanım kolaylıkları önemlidir. Ancak her av bıçağının taşınabilirlik sınırları yerel yasal düzenlemelere tabidir.

 

Taşıma kurallarını ihlal etmek ciddi yasal sonuçlar doğurabilir, bu nedenle avcılar ve bıçak kullanıcıları her zaman yerel yasalara dikkat etmelidir. Av bıçaklarını taşırken, sınırlara ve düzenlemelere uymak önemlidir ve bu, herhangi bir hukuki sorunun önlenmesine yardımcı olur.

Kamp Bıçağı: Doğada Her Duruma Uygun Keskin Araçlar

Kamp yaparken, doğada kullanılabilecek çok yönlü bir araç olan kamp bıçağına ihtiyaç duyulur. Kamp bıçağı, çeşitli görevler için kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Kamp ateşini yakmak, odun kesmek, yemek hazırlamak, kamp malzemelerini düzenlemek gibi birçok işlemde kullanılabilir. Kamp bıçaklarının dayanıklı, keskin ve sağlam olması önemlidir. Aynı zamanda, taşınabilirlik açısından da pratik olmalıdır. Katlanabilir kamp bıçakları, kompakt bir şekilde saklanabilirken kullanıldığında keskin ve güçlü bir araç haline gelir. Kamp bıçağı seçerken, bıçağın keskinliği, malzeme kalitesi, sapın ergonomisi ve bıçağın genel kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Av Bıçağı , av bıçakları ve Kamp Bıçağı Setleri: İhtiyaçlara Uygun Çözümler

Av bıçağı , av bıçakları ve kamp bıçağı setleri, birçok farklı işlevi tek bir paket altında sunar. Bu setler, genellikle bir av bıçağı , Av bıçakları , bir kamp bıçağı ve diğer yan ürünleri içerir. Av bıçağı, av bıçakları  setleri genellikle etin işlenmesi aşamasında kullanılan ek araçları içerirken, kamp bıçağı setleri, açık havada yapılan aktiviteler için gerekli diğer araçları da içerir. Setler, kullanıcılara ihtiyaçlarına en uygun bıçakları seçme ve farklı durumlarda en iyi sonuçları elde etme imkanı sağlar.

Av Bıçağı , av bıçakları ve Kamp Bıçağı Markaları: Güvenilir Seçenekler

Piyasada birçok av bıçağı , av bıçakları ve kamp bıçağı markası bulunmaktadır. Güvenilir markalar, yüksek kaliteli ürünler sunar ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Bu markalar, malzeme kalitesi, üretim standartları ve performans açısından ön plana çıkar. İyi bir av veya kamp bıçağı markası seçmek, kaliteli ve dayanıklı bir ürün elde etmek için önemlidir.

Av Bıçakları ve Kamp Bıçaklarının Fiyatları ve Yasal Düzenlemeler

Av bıçağı , av bıçakları ve kamp bıçağı satın alırken, fiyatlar ve yasal düzenlemeler de dikkate alınmalıdır. Bıçakların fiyatı, genellikle malzeme kalitesi, marka itibarı ve ek özelliklere bağlı olarak değişir. Uygun bir bütçe belirlemek ve ihtiyaçlara uygun bir bıçak seçmek önemlidir. Ayrıca, av bıçağı, av bıçakları ve kamp bıçağı taşıma ile ilgili yasal düzenlemeleri bilmek de önemlidir. Bu düzenlemeler, her ülke veya bölgeye göre farklılık gösterebilir, bu yüzden yerel yasalara dikkat etmek ve bıçakları yasal sınırlamalar dahilinde kullanmak önemlidir.

Sonuç olarak, doğa ve av tutkunları için doğru av bıçağı, av bıçakları ve kamp bıçağı seçimi büyük önem taşır. Hem avcılık sürecinde hem de kamp yaparken bu bıçaklar, güvenlik, keskinlik ve dayanıklılık açısından en iyi performansı sağlar. Sitemizde, çeşitli av bıçağı ve kamp bıçağı seçeneklerini bulabilirsiniz. Av bıçakları, gücü ve keskinliğiyle öne çıkan araçlar olarak avcıların ihtiyaçlarını karşılar. Kamp bıçakları ise doğada her duruma uygun keskin araçlar olarak kampçıların vazgeçilmez bir parçasıdır. Ayrıca, av bıçağı , av bıçakları ve kamp bıçağı setleri ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunulmaktadır.

Kaliteli av bıçağı , av bıçakları ve kamp bıçağı markaları da önemli bir rol oynar. Güvenilir markalar, yüksek kalite standartlarına sahip ürünler sunar ve kullanıcıların güvenini kazanır. Bu markalar arasında Benchmade, Gerber, Buck, Cold Steel gibi tanınmış isimler bulunur. Bu markaların ürünleri, kaliteli malzemelerden üretilmiş ve dayanıklılık konusunda yüksek performans sergiler.

Av bıçağı , av bıçakları ve kamp bıçağı fiyatları, marka, malzeme ve ek özelliklere bağlı olarak değişir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapmak önemlidir. Ayrıca, bıçakların taşınması ve kullanılmasıyla ilgili yasal düzenlemeleri de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bazı bölgelerde belirli bıçak tiplerinin taşınması veya kullanılması sınırlamalara tabi olabilir. Bu nedenle, yerel yasalara uygun olarak hareket etmek önemlidir.

Sonuç olarak, doğada avlananlar ve kamp yapanlar için av bıçakları ve kamp bıçakları önemli bir ekipman parçasıdır. Doğru bıçak seçimi, güvenlik, keskinlik ve dayanıklılık açısından büyük önem taşır. Sitemizdeki geniş ürün yelpazesi ve çeşitli markalar, ihtiyaçlarınıza uygun en iyi bıçağı bulmanıza yardımcı olur. Av bıçağı , av bıçakları ve kamp bıçağı dünyasında güvenilir bir adresten alışveriş yaparak doğada geçirdiğiniz zamanın keyfini daha da artırabilirsiniz.

Av Bıçakları , Av bıçağı ve Kamp Bıçakları

Av bıçakları ve kamp bıçakları, doğada hayatta kalma ve avlanma işlemleri için önemli araçlardır. Bu bıçaklar, sağlam yapıları ve keskin kenarlarıyla öne çıkar. Genellikle dayanıklı malzemelerden üretilir ve rahat bir tutuş sunar. Av bıçakları, avladığınız hayvanın etini kesmekte ve işlemekte size yardımcı olurken, kamp bıçakları çadır kurma, odun kesme gibi kamp aktiviteleri için kullanılabilir. İyi bir av veya kamp bıçağı seçerken, sapın ergonomisine, bıçağın çeliğine ve keskinliğine dikkat etmek önemlidir.

Komando Bıçakları

Komando bıçakları, askeri birimler ve özel kuvvetler tarafından kullanılan özel amaçlı bıçaklardır. Genellikle dayanıklı ve hafif yapısı ile bilinirler. Çoğunlukla keskin ve çok amaçlı bir yapıya sahiptirler. Bu tür bıçaklar, zorlu koşullarda hayatta kalma ve savunma amaçları için kullanılır. Komando bıçakları, güvenilirlikleri ve sağlamlıkları nedeniyle taktiksel kullanıma uygundur.

Rus Av Bıçağı

Rus av bıçakları, Rusya’nın geleneksel bıçak tasarımlarını yansıtan ve avcılık için özel olarak üretilen bıçaklardır. Genellikle dayanıklı ve güçlü çelikten yapılmış olan bu bıçaklar, Rus avcı geleneğini yansıtan estetik detaylara sahip olabilir. Rus av bıçakları, doğada avlanma ve hayatta kalma için kullanılırken, koleksiyon amaçlı da tercih edilebilir.

Japon Av Bıçağı

Japon av bıçakları, Japon ustalığını yansıtan zarif tasarımlara ve keskin kenarlara sahip bıçaklardır. Japon mutfak bıçakları ile benzer bir estetik anlayışı taşıyan bu bıçaklar, avlama ve et işleme işlerinde kullanılırken, aynı zamanda güzellikleriyle de dikkat çeker. Japon av bıçakları, hassas işçilikleri ve yüksek kaliteli çelikleri ile bilinir.

Yerli Av Bıçakları

Yerli av bıçakları, ülkemizde üretilen ve avcılık amaçlı kullanılan yerel tasarımlı bıçaklardır. Bu bıçaklar, genellikle doğal ve dayanıklı malzemelerden üretilir ve Türk avcılık geleneğini yansıtan özelliklere sahip olabilir. Yerli av bıçakları, yerel avcılar tarafından tercih edilirken, ulusal ve kültürel değerlerimizi yansıtan ürünler olarak da öne çıkar.

Solingen Av Bıçakları

Solingen, Almanya’da uzun bir bıçak yapımı geleneği olan bir şehirdir ve burada üretilen bıçaklar kaliteleriyle ünlüdür. Solingen av bıçakları, yüksek kaliteli çelikleri, sağlam yapıları ve keskin kenarları ile bilinir. Bu bıçaklar, avcılık ve kampçılık gibi outdoor aktivitelerinde güvenilir bir seçenek olabilir.

Av Bıçağı Fiyatları

Av bıçaklarının fiyatları, marka, malzeme kalitesi, işçilik ve tasarım gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dünya genelinde ünlü markalara ait av bıçakları genellikle daha yüksek fiyatlı olabilirken, daha yerel ve basit tasarımlara sahip olanlar daha uygun fiyatlı olabilir. Ayrıca, kullanım amacı da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Av bıçakları seçerken, bütçenize uygun bir seçim yapmak önemlidir, ancak kalite ve dayanıklılığı göz ardı etmemek gerekir.

Av Bıçakları Hakkında Farklı Türleri ve Özellikleri

 

Av bıçakları, avcılıkta kullanılan çeşitli şekil ve boyutlarda bıçaklar olarak tanımlanabilir. Av bıçakları, avcının amacına ve avlanacak hayvana göre farklı şekil ve boyutlarda üretilir.

 

Av bıçakları, genel olarak aşağıdaki türlere ayrılabilir:

 

 • Neşter bıçakları: Avcının eti parçalamak ve kesmek için kullandığı bıçaklar.
 • Cleaver bıçakları: Avcının kemikleri kesmek için kullandığı bıçaklar.
 • Bıçak bıçakları: Avcının balık tutmak için kullandığı bıçaklar.
 • Kılıç bıçakları: Avcının büyük hayvanları avlamak için kullandığı bıçaklar.

 

Av bıçakları, aşağıdaki özelliklere göre de sınıflandırılabilir:

 

 • Malzeme: Av bıçakları, çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve titanyum gibi çeşitli malzemelerden üretilir.
 • Bıçak tipi: Av bıçakları, düz bıçak, kavisli bıçak ve kombine bıçak gibi farklı bıçak tiplerine sahiptir.
 • Uç şekli: Av bıçakları, keskin uçlu, yuvarlak uçlu ve noktalı uçlu gibi farklı uç şekillerine sahiptir.
 • Sap tipi: Av bıçakları, ahşap sap, plastik sap ve metal sap gibi farklı sap tiplerine sahiptir.
 • Av Bıçakları Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

Av bıçağı seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edilmesi gerekir:

 

Avcının amacı: Av bıçağı, avcının amacına uygun olmalıdır. Örneğin, et kesmek için bir neşter bıçağı, kemik kesmek için bir cleaver bıçağı ve balık tutmak için bir bıçak bıçağı seçilmelidir.

Avlanacak hayvan: Avlanacak hayvana uygun bir av bıçağı seçilmelidir.

 

Örneğin, büyük hayvanları avlamak için bir kılıç bıçağı, küçük hayvanları avlamak için bir neşter bıçağı seçilmelidir.

 

 • Malzeme: Av bıçağının malzemesi, dayanıklı ve keskin olmalıdır.
 • Bıçak tipi: Av bıçağının bıçak tipi, avcının amacına uygun olmalıdır.
 • Uç şekli: Av bıçağının uç şekli, güvenliğin sağlanması için önemlidir.
 • Sap tipi: Av bıçağının sapı, rahat bir tutuş sağlayacak şekilde olmalıdır.
 • Av Bıçakları Nasıl Kullanılır

 

Av bıçakları, dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Av bıçağı kullanırken aşağıdaki noktalara dikkat edilmesi gerekir:

 

 • Bıçağı her zaman keskin tutun.
 • Bıçağı sadece amacına uygun kullanın.
 • Bıçağı kullanırken dikkatli olun.
 • Bıçağı kullandıktan sonra temizleyin ve kurulayın.

Kaliteli Av Bıçakları İçin Link’e Tıklayın : Link

 

Av Bıçakları: Özellikler, Kullanım Alanları ve Seçim Kriterleri

Av bıçakları, avcılar ve doğa severler için vazgeçilmez bir araçtır. Hem avın parçalanması hem de günlük ihtiyaçlar için kullanılan bu bıçaklar, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu makalede, av bıçaklarının çeşitleri, kullanım alanları ve seçim kriterleri hakkında bilgi verilecektir.

 • Av Bıçakları Türleri:
 • Sabit Bıçaklar
 • Katlanabilir Bıçaklar
 • Çok Amaçlı Bıçaklar
 • Yarı Tantuni Bıçakları
 • Av Bıçakları Özellikleri:
 • Bıçak Malzemesi ve Kalitesi
 • Bıçak Ucu Çeşitleri (Clip Point, Drop Point, Tanto, vb.)
 • Tutma Sapı Malzemeleri (Ahşap, Plastik, G10, vb.)
 • Bıçak Boyutları ve AğırlığıKullanım Alanları:
 • Avcılık
 • Kampçılık
 • Survival (Hayatta Kalma)
 • Outdoor Aktiviteler
 • Av Bıçağı Seçim Kriterleri:
 • Keskinlik ve Bakım Kolaylığı
 • Taşıma Kolaylığı
 • Dayanıklılık ve Malzeme Kalitesi
 • Kullanım Amacına Uygunluk
 • Fiyat ve Bütçe DüşünceleriBakım ve Temizlik:

 

 • Bıçağın Temizliği
 • Bıçağın Bakımı
 • Pas ÖnlemeSonuç: Av bıçakları, doğada hayatta kalmak ve avcılık yaparken büyük bir yardımcıdır. Bu bıçakları seçerken kişisel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı bulmak önemlidir. Herhangi bir av bıçağını kullanırken, güvenlik önlemlerine dikkat etmek ve bıçağınızı düzenli olarak bakımını yapmak, bıçağınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Unutmayın, bir av bıçağı sadece bir araç değil, aynı zamanda bir güvenlik ve hayatta kalma aracıdır.

  Av Bıçakları Türleri

  Av bıçakları, çeşitli tiplerde gelir. İşte bunlardan bazıları:

  Sabit Bıçaklar: Bıçağı sabit bir konumda tutan bıçak türüdür. Genellikle dayanıklı ve güçlüdürler.

  Katlanabilir Bıçaklar: Bıçağın sapına katlanabilen bir bıçak türüdür. Taşıması kolaydır ve günlük kullanım için uygundur.

  Çok Amaçlı Bıçaklar: Birden fazla işlevi yerine getiren bıçaklardır. Genellikle avcılık, kampçılık ve outdoor aktiviteler için tercih edilir.

  Yarı Tantuni Bıçakları: Genellikle avcılar tarafından tercih edilen bu tür bıçaklar, keskin uçlu ve dayanıklıdır.

  Av Bıçakları Özellikleri:

  Av bıçaklarının sahip olduğu özellikler, performanslarını etkiler. İşte bu özelliklerden bazıları:

  Bıçak Malzemesi ve Kalitesi: Bıçaklar için kullanılan malzeme, keskinlik ve dayanıklılık açısından kritiktir.

  Bıçak Ucu Çeşitleri: Bıçak ucu tasarımı, kesim işlevini etkiler. Clip Point, Drop Point, Tanto vb. gibi farklı uç çeşitleri vardır.

  Tutma Sapı Malzemeleri: Sapın malzemesi, bıçağın rahatlığını ve kavrama yeteneğini belirler. Ahşap, plastik, G10 gibi malzemeler kullanılır.

  Bıçak Boyutları ve Ağırlığı: Bıçakların boyutu ve ağırlığı, taşıma ve kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

  Kullanım Alanları:

  Av bıçakları çeşitli aktivitelerde kullanılabilir. İşte bunlardan bazıları:

  Avcılık: Avcılar, av bıçaklarını av hayvanlarını parçalamak ve işlemek için kullanır.

  Kampçılık: Kampçılar, bıçakları yemek hazırlamak, malzemeleri kesmek ve diğer kamp görevleri için kullanır.

  Survival (Hayatta Kalma): Acil durumlar için av bıçakları, doğada hayatta kalmak için temel bir araç olabilir.

  Outdoor Aktiviteler: Dağcılık, tırmanış, balık tutma ve diğer açık hava aktiviteleri için de kullanılır.

  Av Bıçağı Seçim Kriterleri:

  Doğru av bıçağını seçerken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz:

  Keskinlik ve Bakım Kolaylığı: Keskin bir bıçak, işleri daha kolay hale getirir. Bakımı da dikkat gerektirir.

  Taşıma Kolaylığı: Bıçağın taşınabilirliği ve taşıma yöntemi önemlidir.

  Dayanıklılık ve Malzeme Kalitesi: Kaliteli malzemelerle yapılan bıçaklar, uzun ömürlüdür.

  Kullanım Amacına Uygunluk: Bıçağı seçerken kullanım amacınıza uygun bir tür ve boyut seçmek önemlidir.

  Fiyat ve Bütçe Düşünceleri: Bütçenizi göz önünde bulundurarak uygun bir seçim yapmalısınız.

  Bakım ve Temizlik:

  Av bıçağınızın uzun ömürlü olmasını sağlamak için düzenli bakım ve temizlik önemlidir.

  Bıçağın Temizliği: Bıçağı kullanımdan sonra temizlemek paslanmayı önler.

  Bıçağın Bakımı: Bıçağın keskinliğini korumak için düzenli olarak bilemek ve yağlamak gerekebilir.

  Pas Önleme: Paslanmaya karşı koruma önlemleri alarak bıçağın ömrünü uzatabilirsiniz.

Scroll To Top
Close
Close
Ürünlerimiz
Sidebar
0 Sepetim
Close

Sepetim

Sepetiniz Boş!

Alışverişe Devam Edin

Sohbete Başla
1
Merhaba.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?